Meshkujt më të predispozuar ndaj futbollit se sa seksit - Bota Sot
Meshkujt më të predispozuar ndaj futbollit se sa seksit

Life style

Meshkujt më të predispozuar ndaj futbollit se sa seksit

Më: 14 maj 2019 Në ora: 22:05
Ilustrim

Një zbulim i ri thotë se meshkujt mendojnë më tepër për futbollin se sa për privatësinë e tyre. A e vendosni ju futbollin para seksit?

Supozimi që “të gjithë meshkujt mendojnë vetëm për seks” është vijëzuar se miti më i madh njerëzor dhe pas një studim doli aspak i vërtetë.

Në mënyrë të çuditshme është bërë me dije se në një studim ku u përfshinë rreth 1,000 djem, rezultati ishte se ata janë më të predispozuar të ëndërrojnë për sportin, se sa për intimitetin e tyre në krevat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...