Hiqni lëkurën e varur nga krahët me këto ushtrime për 3 minuta në ditë - Bota Sot
Hiqni lëkurën e varur nga krahët me këto ushtrime për 3 minuta në ditë

Life style

Hiqni lëkurën e varur nga krahët me këto ushtrime për 3 minuta në ditë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 18:10
Ilustrim

Pjesa e poshtme e krahëve lehtë tenton të varet dhe të japë atë efekt të shëmtuar.

Dhe gjithmonë ka qenë një nga pikat më kritike për t’u marrë me to.

Por tani gjërat kanë ndryshuar dhe me këto ushtrime të lehta ju do të jeni në gjendje të shpëtoni prej tyre! Me vetëm tre minuta ushtrime në ditë!

Lëkura në ato zona tenton të ulet dhe efekti i gjeneruar është vërtet i shëmtuar. Edhe njerëz relativisht të hollë mund të vuajnë nga ky problem dhe eliminimi i tyre është me të vërtetë i vështirë.

Ushtrimi që ne do t’ju tregojmë së shpejti, në vend të kësaj, është krijuar posaçërisht për këtë qëllim dhe, me vetëm tre minuta trajnim në ditë, më në fund mund t’i themi lamtumirë problemit!

Tre minuta ushtrime në ditë

Sigurisht, nuk ka shkop magjik për të eliminuar efektin e lëkurës së varur, por me këto ushtrime, ju mund të arrini rezultate të pabesueshme. Nëse ju dëshironi, ju gjithashtu mund të intensifikoni ushtrimin duke mbajtur një shishe me ujë. Ajo do t’ju marrë vetëm tre minuta në ditë dhe ju mund t’i bëni ato edhe ulur. Pra, çfarë po prisni?

Këshilla jonë është të bëni këto ushtrime në mëngjes. Kur ngriheni, pini një gotë me ujë dhe fillo. Vetëm pak motivim dhe shumë këmbëngulje do të jenë të mjaftueshme!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...