E rrallë, nëna sjell në jetë binjakë me ngjyrë të ndryshme!

Life style

E rrallë, nëna sjell në jetë binjakë me ngjyrë të ndryshme!

Më: 19 maj 2019 Në ora: 00:21
Foto ilustrim

E pabesueshme por e vërtetë! Një nënë ka sjellë në jetë binjakë, por me ngjyrë totalisht të ndryshme të lëkurës, nga njëri-tjetri.

Vajza me emrin Malaysia, ka një lëkurë që ndrit si bora dhe sy blu, e ndërsa djali, Malachi, ka një ngjyrë çokollatë të lëkurës dhe sy ngjyrë kafe, por janë të dy të adhurueshëm.

Mamaja, Sarah Jones, tregon se si dy fëmijët me prejardhje të përzier, duken tepër të ndryshme nga njëri tjetri. Ajo pyetet shpesh nëse është nënë e të dy fëmijëve, apo nëse ndonjë nga fëmijët është i birësuar.

Binjakët kanë një pamje tërësisht ndryshe nga njëri tjetri, si rezultat i një fenomeni që ndodh shumë rrallë gjatë një shtatzënie por është e mundur, kur janë binjakë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat