Cilat trajta të meshkujve i joshin më së shumti femrat në takimin e parë - Bota Sot
Cilat trajta të meshkujve i joshin më së shumti femrat në takimin e parë

Life style

Cilat trajta të meshkujve i joshin më së shumti femrat në takimin e parë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 12:49
Ilustrim

Një hulumtim i ri e ka zbuluar trajtën fizike te meshkujt e cila më së shumti i joshë femrat, dhe duket se është pak befasuese.

Sipas këtij hulumtimi, lirisht mund t’i harroni orët e shpenzuara në palestër për t’i ndërtuar muskujt e barkut dhe mos u brengosni që para takimit të kaloni një copë kohe duke i rregulluar flokët, sepse zonjat nuk janë të interesuara as për muskujt e as për stilin e flokëve.

Në vend të këtyre duhet të shpenzoni më shumë kohë në tualet – duke i pastruar dhëmbët – sepse buzëqeshja e mirë është numri një që i joshë femrat.

Anketimi i ka zbuluar trajtat fizike kryesore të cilat femrat i kërkojnë te një partner i ri potencial dhe 71% e zonjave kanë thënë se buzëqeshja e mirë i prinë listës së kërkesave.

Përveç buzëqeshjes, edhe personaliteti, morali i mirë familjar dhe vetëbesimi janë të rëndësishme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...