Çanta bixhu, aksesori qe e nxjerr çdo veshje nga anonimati!!! - Bota Sot
Çanta bixhu, aksesori qe e nxjerr çdo veshje nga anonimati!!!

Life style

Çanta bixhu, aksesori qe e nxjerr çdo veshje nga anonimati!!!

Më: 22 maj 2019 Në ora: 18:26
Ilustrim

Çantat e kanë kaluar fazën e përmbushjes së çdo nevoje praktike, dhe sot mbështeten më shumë tek realizimi i idelave estetike. Për këtë arsye, drejtorët kreative të brand-eve të ndryshme po fokusohen gjithmonë e më tepër tek krijimi I modeleve me interesante sesa i atyre praktike.

Tani, ka një ripopullaritet te madh të çantës-bizhu, një ide të së cilës na e krijon ai kujtimi i çantës së vogël të gjyshes, një dëshmi gustoje dhe rafinimi. Sot, si çantat e krahut ashtu dhe ato te voglat e dorës e duan elementin “zbukurues“ kur vjen fjala tek veshjet e mbrëmjes.

Ja shembujt:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...