Zbulon tradhtinë e gruas pas 10 vitesh martesë nëpërmjet Facebook - Bota Sot
Zbulon tradhtinë e gruas pas 10 vitesh martesë nëpërmjet Facebook

Life style

Zbulon tradhtinë e gruas pas 10 vitesh martesë nëpërmjet Facebook

Më: 23 maj 2019 Në ora: 17:41
Familja nga Valdosta

Jo rrallë here martesat përfundojnë me ndarje, kjo për arsye nga më të ndryshmet.

Kështu, një burrë nga Gjeorgjia akuzon bashkëshorten e tij për tradhëti.

Seth Megow nga Valdosta, tha se martesa e tij ishte mahnitëse 8 vitet e para, derisa zbuloi se gruaja e tij po dilte me disa meshkuj të tjerë.

Por sjellja e saj filloi të ndryshojë dhe ishte e vështirë të komunikoje me të.

Vetëm kur gruaja harroi Facebook-un hapur në kompjuter, 33-vjeçari kuptoi se çfarë po ndodhte.

Ai zbuloi mesazhe tradhtie dhe se gruaja ishte në një lidhje prej 1 viti me dikë tjetër.

Para kësaj, Megoë  tha se kishin respekt dh besim tek njëri-tjetri. Seth tregoi se intimiteti i tyre fizik ishte i shëndetshëm, komunikonin dhe se kurrë nuk e gënjenin njëri-tjetrin.

Por pas tetë vitesh dhe lindjes së katër fëmijë, Stevie, Neela, Titus dhe Olive, ai zbuloi se gjithçka ishte një gënjeshtër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...