Kjo është maska më e mirë për fytyrë! Heq rrudhat në afat prej dy javësh - Bota Sot
Kjo është maska më e mirë për fytyrë! Heq rrudhat në afat prej dy javësh

Life style

Kjo është maska më e mirë për fytyrë! Heq rrudhat në afat prej dy javësh

Më: 23 maj 2019 Në ora: 21:32
Dy përbërës për bukuri natyrale!

Kini kujdes për veten, kuroni fytyrën dhe trupin tuaj dhe do të jeni të lumtura dhe të kënaqura.

Secila femër do të gjejë pak kohë që në fytyrë të vërë këtë maskë të mrekullueshme e cila heq rrudhat e parakohshme nga fytyra.

Ky ilaç i thjeshtë popullor pastron poret, ndihmon që të liroheni nga aknet dhe mitiseret, të eliminoni ndotjet e fytyrës suaj nga ajri, qetëson inflamacionin, por madje fshin edhe vragat.

Përbëhet vetëm nga dy komponentë.

Nevojiten: 2 lugë vaj kokosi dhe 1 lugë soda bikarbonati.

Aplikimi: Përzieni përbërësit derisa të bëhen masë e butë. Qiteni me lëvizje të lehta rrethore, duke i bërë masazh të butë fytyrës.

Lëreni të veprojë 5 minuta në fytyrë dhe pastaj maskën shpëlajeni me ujë të vakët.

Pas larjes qitni krem hidrant në fytyrë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...