4 shenjat e horoskopit që do të kenë fat në dashuri këtë fundjavë - Bota Sot
4 shenjat e horoskopit që do të kenë fat në dashuri këtë fundjavë

Life style

4 shenjat e horoskopit që do të kenë fat në dashuri këtë fundjavë

Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:36
Foto ilustrim

Ja cilat nga shenjat e horoskopit do ‘puthen nga yjet’ këtë fundjavë në aspektin sentimental të jetës.

1. Gaforrja

Rikthimi i një dashurie të vjetër mund të trondisë shumë këndshëm të gjitha shqisat e tua.

2. Peshqit

Marsi dhe Lilith (Hëna e zezë) janë pro teje këtë fundjavë dhe do arrini të plotësoni çdo dëshirë dhe kënaqësi tuajën që lidhet me ndjenjat.

3. Ujori

Seksi pa dashuri jo vetëm ekziston, por mund të jetë fantastik nëse është me dikë që e ka në formë arti performancën në shtrat.

4. Binjakët

Do jeni shumë të karikuar këtë fundjavë për t’i dhuruar ‘fishekzjarre’ partnerit/es dhe kjo falë bisedave me kolegët, të cilët kthehen në muzë për fantazinë tuaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...