Për 6 gjëra nuk duhet t’ua ndijë fare - Bota Sot
Për 6 gjëra nuk duhet t’ua ndijë fare

Life style

Për 6 gjëra nuk duhet t’ua ndijë fare

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 18:13
Ilustrim

Për ata që nuk ua ndinë për ty

Sa më shumë që bën kujdes për ta aq më pak merr kujdes prej tyre. Thjeshtë injoroj ata dhe fokusohu tek vetja.

Njerëzit toksikë

Rri larg këtyre njerëzve dhe mos i lejo ata të të mbushin me energji negative.

Kurrë nuk është vonë as shumë herët

Bëj çdo gjë që beson se të bën të lumtur.

E kaluara jote

E kaluara jote ka lënë gjurmë, por ti nuk duhet të shqetësohesh për këtë. Paketoje valixhen dhe udhëto për një pushim.

Standardet e bukurisë

Ka qindra mënyra se si njeriu mund të reflektoj bukuri. Kurrë mos lejoni që bukuria e juaj të definohet vetëm nga pamja e jashtme.

Mendimet e të tjerëve

Ti nuk do të arrish ti bësh të tjerët sikur vetja. Thjeshtë bëj më të mirën dhe kështu kurrë nuk do të ndihesh keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...