A i pëlqeni me të vërtetë atij? - Bota Sot
A i pëlqeni me të vërtetë atij?

Life style

A i pëlqeni me të vërtetë atij?

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 20:23
ilustrim

Shumë vajza kanë problem të dinë se a ju pëlqejnë djemve të ëndrrave.

Kjo pasi ata djem nuk shprehen për ndjenjat e tyre.

Nëse personi i  zemrës çdo herë  gjen arsye për të folur me juve, atëherë dijeni që atij i pëlqeni.

Pos kësaj nëse ai nuk heq sytë nga ju asnjëherë, apo edhe nëse i di të gjitha detajet rreth teje, kuptojeni që keni vend në zemrën e tij.

Ftesat për dalje të shpeshta dhe bisedat interesante në mes juve janë shenjat e para që ju jeni duke i pëlqyer atij djali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...