Grim i përsosur me produktet e kuzhinës, një ‘grimiere’ ju rrëfen mënyrën e re - Bota Sot
Grim i përsosur me produktet e kuzhinës, një ‘grimiere’ ju rrëfen mënyrën e re

Life style

Grim i përsosur me produktet e kuzhinës, një ‘grimiere’ ju rrëfen mënyrën e re

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 11:22
Pamje nga video

Nëse ndonjëherë e gjen veten të bllokuar në një qytet të ri, me valixhe të humbura dhe pa çantën me produktet kozmetike, mos u shqetëso

Estetja Yeah tregon në një video zgjidhje interesante.

YouTube kohët e fundit ka ndarë një video në të cilin Yeah grimoi të gjithë fytyrën vetëm duke përdorur produkte kuzhine – ne i përdorim disa prej tyre për maska dhe salcën për ngjyrë.

Po kjo që shihni në video përdor gjithçka për grim… edhe pendët e pulës i vë në punë për të lyer vetullat, ndërton qerpikë të rremë dhe shumë produkte të tjera ushqimore për të arritur pamjen përfundimtare.

Në pamje të parë tronditëse, por në të vërtetë rezulton e suksesshme!

Shikoni videon e mëposhtme për të kuptuar sa me qetësi e merr grimierja punën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat