Çfarë do veshim gjithë verës? - Bota Sot
Çfarë do veshim gjithë verës?

Life style

Çfarë do veshim gjithë verës?

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 13:33
Foto

Nëse ka një stil veshje që na stërmundon, është ai i punës. Duhet t’i përshtatemi, vendit dhe padyshim rregullave. Dhe pastaj vjen e premtja, vjen vera! Çfarë do veshim?

Që planifikimin e garderobës së verës ta keni më të thjeshtë për ta bërë, mbani mend elementët kyç që duhet të jenë në dollapin tuaj. Përveç bluzeve të bardha dhe xhinseve, sigurisht!

1.Një fustan i thjeshtë që mund ta vishni jo vetëm 9-5, por edhe gjatë mbrëmjes. Do t’ju mbajë të freskëta dhe mbi të gjitha dukeni të sofistikuara.

2. Këmisha fustan!

Këmishat fustan janë ende në modë! Gjeni gjatësinë që ju përshtatet dhe visheni sa herë ta shihni që është e larë!

3. Kominoshet (jumpsuit) me jakë V!

Ruajeni një veshje si kjo për në fundjavë. Do të dalloni nga kombinimet e mërzitshme dhe çfarë tjetër?Vishet edhe të hënën në zyrë!

4. Ju duhet vetëm një fund që vjen duke u ngushtuar, pastaj mund të luani si të doni me bluzat!

5. Trendi më i madh i verës 2019-të? Pantallonat e gjëra me një rrip të madh në mes! Boss Lady nuk ka pamje tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...