Seksi në dritare shkon keq, çifti bie nga kati i 9 i ndërtesës - si shpëtoi partneri - Bota Sot
Seksi në dritare shkon keq, çifti bie nga kati i 9 i ndërtesës - si shpëtoi partneri

Life style

Seksi në dritare shkon keq, çifti bie nga kati i 9 i ndërtesës - si shpëtoi partneri

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 13:09
Ngjarja ka ndodhur në Rusi

Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me partnerin e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku gruaja 30-vjeç u gjet e vdekur, ndërsa partneri i saj arriti të shpëtonte pasi ra mbi të. Sipas dëshmitarëve çifti kishin qenë duke organizuar një parti të egër dhe ata kishin parë një televizor të binte nga dritarja, para se të rrëzoheshin edhe ata vetë.

Fillimisht policia mendoi se gruaja kishte vdekur pasi mbi të kishte rënë televizori, por ajo dhe partneri i saj u gjetën të zhveshur nga mesi e poshtë dhe sipas dëshmitarëve ata kishin qenë duke kryer marrëdhënie seksuale në dritare.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...