Çifti befasohet në ditën e dasmës nga personi që mori zemrën e djalit të tyre - Bota Sot
Çifti befasohet në ditën e dasmës nga personi që mori zemrën e djalit të tyre

Life style

Çifti befasohet në ditën e dasmës nga personi që mori zemrën e djalit të tyre

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 07:58
Foto ilustrim

Një çift mori një nga dhuratat më të mira në ditën e tyre të dasmës – mundësinë për të dëgjuar zemrën e djalit të tyre të vdekur duke rrahur edhe një herë.

Çifti nga Teksasi, u shokua kur njeriu që mori zemrën e dhuruar nga djali i tyre u shfaq në mes të ceremonisë me një stetoskop.

Çifti ishte në gjendje të dëgjonte zemrën e djalit të tyre duke rrahur për herë të parë pas disa vitesh.

Monica dhe Dean humbën djalin e tyre Colton, në vitin 2012. Pasi ai vdiq papritur, ata vendosën t’i dhuronin organet e tij. Zemra e tij iu dha Travis Stufflebean, i cili kishte lindur me një zemër të sëmurë.

Tashmë zemra e Colton është duke rrahur në gjoksin e Stufflebean.

Colton ishte 11 vjeç kur vdiq papritmas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...