Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta - Bota Sot
Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta

Life style

Ja pse duhet shijuar një gotë birrë e ftohtë këto ditë të nxehta

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 00:57
Foto ilustrim

Shumë prej nesh e preferojnë ndonjë gotë birrë të ftohtë gjatë verës.

Dhe mirë bëni.

Mësoni 6 arsye se përse mund ta pini pa “vrarje” ndërgjegjieje një gotë birrë.

-Të sjell në gjendje të mirë, në humor të mirë

-Përmirëson memorien

-Mbron veshkat

-Redukton kolesterolin

-Përmirëson tretjen

Redukton stresin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat