Si të silleni me shefat problematikë - Bota Sot
Si të silleni me shefat problematikë

Life style

Si të silleni me shefat problematikë

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:44
Ilustrim

Drejtuesit psikopatë e shohin veten, të tjerët dhe botën ndryshe. Logjika dhe emocionet e tyre kanë shumë të meta, kjo është arsyeja se pse sjellja e tyre është kaq anormale.

Edhe pse nuk mund të flitet që sjellja e tij të ndryshojë, ju mund të ndërgjegjësoheni për ndërveprimet tuaja, në mënyrë që të zvogëloni ndikimin që sjellja e tyre toksike ka tej ju.

Të kuptoni se keni të bëni me një drejtues psikopat mund t’ju ndihmojnë të kuptoni se si të veproni më tej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...