2 binjaket më të bukura në botë me siguri do të vjedhin edhe zemrën tuaj, thjesht shikojini - Bota Sot
2 binjaket më të bukura në botë me siguri do të vjedhin edhe zemrën tuaj, thjesht shikojini

Life style

2 binjaket më të bukura në botë me siguri do të vjedhin edhe zemrën tuaj, thjesht shikojini

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 18:10
Ava dhe Lea

Të gjithë e dinë se fëmijët janë shumë të lezetshëm dhe në mënyrë të pashmangshme, ne mendojmë se fëmijët ose nipërit tanë janë më të mrekullueshmit në botë. Mirëpo, kur Jaqi Clements solli në jetë vajzat e saj binjake, 9 vite më parë, të gjithë shihnin diçka të jashtëzakonshme tek ato. Edhe kur ishin bebe, ato parashikoheshin që do të bëheshin modele dhe sot ato janë me të vërtetë “binjaket më të bukura në botë” dhe qindra agjenci janë rreshtuar për t’i marrë ato si modele.

Bright Side na tregon bukurinë e këtyre binjakeve mahnitëse. Shikojini edhe ju!

Vajzat kanë lindur në Kaliforni dhe dhe kanë një vëlla 2 vite më të madh. Sapo u lindën binjaket, mjekët dhe infermieret në spital u mahnitën nga bukuria e tyre. 6 muaj më vonë, nëna e tyre i prezantoi vajzat në botën e modelingut. Por më pas ndryshoi mendje sepse ajo duhej të kujdesej në shtëpi për djalin 2 vjeç dhe për 2 binjaket. Modelingu do e vështirësonte punën e saj.

Por, në vitin 2017, Jaqi ishte gati t’i jepte një tjetër goditje. Vajzat e saj po rriteshin dhe zhvillonin personalitetet e tyre, ato gjithashtu dëshironin të vallëzonin. Kështu me pëlqimin e vajzave, Ava dhe Lea nënshkruan 2 kontrata të ndryshme.

Mamaja gjithashtu sigurohet që vajzat e saj të ndjekin shkollën. Nëse ka disa xhirime të rezervuara përmes Instagramit, ajo i cakton ato gjatë fundjavave ose menjëherë pas shkollës për të siguruar që binjaket të mos humbasin studimet e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat