Ishin miq në fëmijëri, fati i ndau…, kthehet nga Amerika në Kosovë për t’u martuar me mashkullin e ëndrrave! - Bota Sot
Ishin miq në fëmijëri, fati i ndau…, kthehet nga Amerika në Kosovë për t’u martuar me mashkullin e ëndrrave!

Life style

Ishin miq në fëmijëri, fati i ndau…, kthehet nga Amerika në Kosovë për t’u martuar me mashkullin e ëndrrave!

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 10:14
Marigona Berisha me bashkeshortin e saj

U njohën qysh në fëmijëri, dhe që nga atëherë thonë se u lindi simpatia për njëri-tjetrin.

Kështu Marigona Berisha, një vajzë nga Kosova nuk rreshti kurrë së menduari për shokun e fëmijërisë së saj, ani pse fati e largoi me mijëra kilometra larg tij.

Falë rrjeteve sociale, ata u bashkuan përsëri pas disa vjetësh, për të kurorëzuar më pas dashurinë e tyre me martesë.

Image

“Jemi taku kur jemi kon fmij edhe gjith kemi nejt bashk. Une kom jetu me gjysherit e babgjyshi jem e ka njoft familjen e tij. Aj gjith ka thon se kena mu kon bashke. Kur i bona 7 vjet erdha n Amerik me jetu me prind edhe na ka hup kontakti veq kurr se kom harru. Foton e kena pas dyt tuj munu me lyp njoni tjetrin. Gjith ju kallxojsha shoqev qe e kom dasht ni djal n kosove amo tash sdi ku osht veq e di qe i ka pas flokt e bardha hahah, mas disa vite me ka gjet ne facebook.

Prej qat her kena fol cdo dit 24/7 deri sa na ka ra mu taku apet. Kom nejt n kosove 3 muj edhe jena feju n 2016. Per 1.5 vjet u duft me pas long distance relationship dhe jena bashku n Janar 2018 n Amerik e qe 1 muj e kemi pas darsem. “, ka shkruar kjo vajzë krahas fotografive të publikuara në një grup në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...