Shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton? Ja çfarë kuptimi ka - Bota Sot
Shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton? Ja çfarë kuptimi ka

Life style

Shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton? Ja çfarë kuptimi ka

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 06:42
Ilustrim

Për të gjithë ju vajza që zgjoheni me frikë pasi shikoni në ëndërr se partneri ju tradhton, kemi një lajm të mirë për t’ju dhënë. Mos u friksoni më, pasi fakti që e shikoni në ëndërr nuk do të thotë se ajo gjë ndodh me të vërtetë.

Nëse shikoni shpesh këtë ëndërr do të thotë se në të kaluarën ish-i juaj nuk ishte besnik, dhe ju jeni e pasigurt, dhe keni frikë se edhe partneri që keni në krah do të bëjë të njëjtën gjë.

Tradhtia në ëndërr nuk është shenjë e keqe. Përkundrazi ju që shikoni në ëndërr sikur partneri ju tradhton, tregon se ju keni një lidhje që ju shkon mjaft mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...