6 mënyra si ta kombinoni golfin dhe të mos gaboni - Bota Sot
6 mënyra si ta kombinoni golfin dhe të mos gaboni

Life style

6 mënyra si ta kombinoni golfin dhe të mos gaboni

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 16:48
Ilustrim

Erdhi momenti për të veshur golfe.

Përveçse një veshje e ngrohtë dhe komode, golfet duken shumë bukur nëse dinin apo i kombinoni në mënyrën e duhur.

Më poshtë ju sjellim 6 mënyra sesi të vishni golfet.

Dhe të mos gaboni me zgjedhjen tuaj..

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...