Vendet më të çuditshme ku shqiptarët kanë bërë seks

Life style

Vendet më të çuditshme ku shqiptarët kanë bërë seks

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 20:48
Ilustrim

Jeni kureshtarë? E keni pyetur ndonjëherë mikun ose miken tuaj më të mirë se cili ka qenë vendi më i çuditshëm, ku ai ose ajo ka kryer marrëdhënie seksuale? Kjo në fakt është një temë mjaft intime mes një çifti, mirëpo shumë persona nuk e kanë problem të tregojnë vendet më të pazakonta ku kanë bërë seks.

Ne përmes një pyetësori në Instagram-in e revistës Class, i kemi vënë paksa në siklet ndjekësit për të na treguar vendin më të çuditshëm që kanë kryer marrëdhënie seksuale me partnerin/partneren. Dhe gjejeni se çfarë përgjigjesh na kanë dhënë?

 I lexoni më poshtë:

-Në mal

-Në pallatin e sportit “Asllan Rusi”

-Në hyrje të pallatit

-Varreza

-Në pemë

-Në bodrum

-Mbi lavatriçe

-Në park lojërash

-Ashensor

-Oborrin e spitalit

-Në klasë, shkollë

-Në det

Po ju, cilën mbani mend si eksperiencën më të çuditshme seksuale?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat