Ky krem është blerë 71 milionë herë në tre vjet, ka formulën që garanton rininë e përjetshme - Bota Sot
Ky krem është blerë 71 milionë herë në tre vjet, ka formulën që garanton rininë e përjetshme

Life style

Ky krem është blerë 71 milionë herë në tre vjet, ka formulën që garanton rininë e përjetshme

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 20:50
Ilustrim

Kur bëhet fjalë për plakjen, sytë tanë projektojnë: rrudhat e thella, dobësimin e lëkurës dhe humbjen e kolagjenit dhe elasticitetit. Cila është arsyeja pse kremrat e syve janë një nga produktet më të vështira në arsenalin tuaj të kujdesit për lëkurën? Kështu që nuk është befasues fakti që marka koreane e bukurisë AHC ka krijuar një krem ​​të fuqishëm për sytë që mund të përdoret në të gjithë fytyrën tuaj për një trajtim kundër plakjes që adreson të gjitha shqetësimet tuaja kryesore në një. Më pak produkte në rutinën tuaj, por më shumë rezultate të fuqishme: Duket si një marrëveshje e mirë për të gjitha ju gra!

Dëshmi është fakti se ai është blerë 71 milion herë në vetëm tre vjet! Nëse bëni matematikë, kjo del rreth një e shitur çdo tre sekonda. Por, çfarë ka magjike ky krem kaq i lakmuar?

Përzgjedhja e të gjitha lëndëve ushqyese më të mira kundër plakjes që prisni nga kremi juaj i syve dhe formulimi i tyre për të punuar për të gjithë fytyrën, bëjnë që ky krem t'ju japë një fytyrë rinore dhe rrezatuese.

Brenda formulës, do të gjeni një kombinim të 12 llojeve të peptideve që mund të depërtojnë thellë në lëkurë për të inkurajuar prodhimin e kolagjenit dhe vitaminat që stimulojnë rritjen e indeve për lëkurën rinore. Për të ngritur nivelet e hidratimit tuaj në krem injektohen faktorë hidratues natyralë (NMF), së bashku me qeramidet për të bllokuar dhe ruajtur lagështinë.

Nuk janë vetëm përbërësit që e bëjnë këtë krem ​​të domosdoshëm për trajtimin e rrudhave, lagështirës, strukturës, tonit dhe elasticitetit. Pasi ta aplikoni, ai i përgjigjet ngrohtësisë së lëkurës tuaj për të lëshuar përbërësit aktivë thellë nën sipërfaqen e lëkurës.

Image

Jo keq për një krem ​​49 dollarë, apo jo?

Për ta përdorur kremin për fytyrën, butësisht hidhni një sasi të vogël në zonën e syve derisa të thithet nga lëkura, më pas aplikoni një sasi të mjaftueshme në të gjithë fytyrën dhe lyeni lehtë në lëkurë derisa të përthitet plotësisht.

Lëkurë e bukur dhe rrezatuese në çast!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat