10 gjërat që burrat i urrejnë tek gratë - Bota Sot
10 gjërat që burrat i urrejnë tek gratë

Life style

10 gjërat që burrat i urrejnë tek gratë

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 21:26
Ilustrim

Ne e dimë atë që ata admirojnë shokët e tyre dhe dëshirën për tq enë në qendër të mendimeve dhe veprimeve. Por, duke parë gjërat që burrat urrejnë tek gratë, ndoshta ne zbulojmë një mendim jo shumë të njohur.

10 karakteristikat që burrat i urrejnë gratë

Kur duan të ndajnë të njëjtat interesa

Kjo është një ndër 10 gjërat që burrat i urrejnë tek gratë. Dëshira për të dëshiruar të ndajnë të njëjtat pasione, mbase dëshira për t’u bërë ekspertë në futboll apo regbi! Ajo pretendon se di gjithçka për sekretet e formimit të ekipit të preferuar, ndërsa në realitet nuk është ashtu!

Kur ato janë xheloze për të kaluarën

Bërja e të njëjtave pyetje edhe pas disa vitesh, kur një histori ka mbaruar.

Kur ato vishen shumë provokuese

Një veçori tjetër që nuk është në kundërshtim me ato që mendojnë burrat janë rrobat tepër provokuese.

Këmbët e ftohta

Nuk ka asgjë që burrat e urrejnë më së shumti: këmbët e ftohta të vendosura pas shpinës kur bie në gjumë!

Kur duan të jenë intelektuale

Burrat nuk mund të qëndrojnë duke shoqëruar gratë në teatër, ose të shohin filma të mërzitshëm vetëm sepse kjo “e bën atë”! Ata e duan gruan që nuk e maskon veten si intelektuale kur, në parukeri, ajo përpin revista me thashetheme dhe i di të gjitha thashethemet!

Kur u tregon miqve të tyre sekretet e partnerit

Nuk ka asgjë që i prek më shumë të dashurit, se ky zakon që duket shumë i zakonshëm.

Kur ato lyhen shumë

Një nga 10 karakteristikat që burrat i urrejnë tek gratë është teprica e tualetit të përdorur! Mbajeni mend këtë, së bashku me pikën 3!

Kur janë vazhdimisht vonë

Sidomos nëse, pak më vonë, fillon transmetimi direkt i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe ato janë ofruar t’i shoqërojnë!

Kur përsërisin me obsesion që janë ndryshe

Ndryshe nga kush? A mendojnë njerëzit e dashur, nëse të gjithë thonë të njëjtën gjë?

Kur ankohen se nuk i ndihmojnë në shtëpi

Kur një burrë, mbase një herë në muaj, hedh qesen e mbeturinave ose ndihmon në heqjen e rrobave, ai mund ta shmang një shqetësim të tillë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat