8 sjellje të njerëzve të cilët janë të kënaqur me veten e tyre - Bota Sot
8 sjellje të njerëzve të cilët janë të kënaqur me veten e tyre

Life style

8 sjellje të njerëzve të cilët janë të kënaqur me veten e tyre

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 15:33
Ilustrim

Pranojnë veten dhe rezultatet që kanë arritur deri më tani

 Ata e pranojnë jetën ashtu siç është

Punojnë për t’u përmirësuar

Ata kanë mësuar të përshtaten me rrethanat

Gjithashtu pranojë disfatat

Festojnë sukseset e gjërave të bukura

Ata i pranojnë të tjerët ashtu siç janë

Ata kanë besim në potencialin e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat