Zgjidh një zemër dhe zbulo planet e dashurisë që të presin këtë muaj - Bota Sot
Zgjidh një zemër dhe zbulo planet e dashurisë që të presin këtë muaj

Life style

Zgjidh një zemër dhe zbulo planet e dashurisë që të presin këtë muaj

Më: 4 dhjetor 2019 Në ora: 18:11
Ilustrim

Zemra që do të zgjidhni do të funksionojë ana sentimentale për ju gjatë muajit të fundit të këtij viti. Në njërën prej tyre fshihet propozimi për martesë, prandaj kini kujdes.

Zemra 1 – Me siguri keni qenë të zhgënjyer në dashuri në të kaluarën dhe dyshoni se nuk do të jeni më të lumtur. Sidoqoftë, edhe nëse jeni të zhgënjyer, dëshironi të keni dikë me të cilin ndani momentet më të mira dhe më të trishtuara.

Nëse keni zgjedhur imazhin e parë, është provë e qartë që dëshira juaj do të bëhet realitet.

Ditët e fundit të dhjetorit do t’ju sjellin një dashuri të re dhe të qëndrueshme. Në fillim marrëdhënia juaj do të jetë thjesht miqësi, por me kalimin e kohës do të ketë kimi midis jush.

Zemra 2 – Fundi i vitit do t’ju sjellë shumë ngjarje dashurie, pozitive dhe negative. Edhe nëse për momentin nuk keni shumë probleme në një lidhje dashurie, për fat të keq kjo do të ndryshojë së shpejti.

Në fillim të dhjetorit, problemet e palëve të treta do të ndodhin dhe do të duhet shumë kohë për t’i zgjidhur ato.

Një surprizë e mrekullueshme dashurie ju pret në mes të muajit të ardhshëm dhe periudha e bukur do të zgjasë deri në fund të vitit. Lajmi i mirë vjen në fund pasi një nga ëndrrat tuaja të dashurisë do të bëhet realitet.

Zemra 3 – Ju keni pasur probleme serioze në marrëdhënie për disa kohë, por shumë shpejt këto do të zhduken. Një ngjarje e rëndësishme ju pret në të ardhmen e afërt për të treguar se marrëdhënia juaj është më e fortë se gjithçka tjetër.

Gjatë muajit dhjetor nuk do të keni probleme dashurie dhe marrëdhënia juaj do të rritet dita ditës. Prisni që nga fundi i muajit të merrni ose të bëni propozim për martesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat