Nuk dëshironi të bartni kapela dimri? Kapela e marinarit është zgjidhje e shkëlqyeshme

Life style

Nuk dëshironi të bartni kapela dimri? Kapela e marinarit është zgjidhje e shkëlqyeshme

Më: 10 janar 2020 Në ora: 10:34
Ilustrim

Shtojca e xhirimit nën regjinë e ProperFit Clothing Company sërish zbulon sekretet e përpunimit të shtojcave të modës në të cilat mund të vendoset edhe logoja

Kompania nga Michigani rekomandon shfrytëzimin e mbetjeve të leshit apo poliesterit, për ato, të cilat edhe nuk dëshirojnë të bartin kapela dimri.

Ajo që është e domosdoshme është prerja e gjashtë pjesëve të materialit sipas modelit.

Kur t’i bashkoni pjesët, pason qepja e skajeve dhe qepja e shiritave nga materiali tjetër, që mund të kenë edhe astar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat