Keni nevojë për një këshillë të rëndësishme? Zgjidhni një letër - Bota Sot
Keni nevojë për një këshillë të rëndësishme? Zgjidhni një letër

Life style

Keni nevojë për një këshillë të rëndësishme? Zgjidhni një letër

Më: 18 janar 2020 Në ora: 07:55
Ilustrim

Nëse keni nevojë për një këshillë të rëndësishme në jetën tuaj, mjafton të zgjidhni në letër dhe do të kuptoni si ti jepni drejtim situatës që mund t’ju ketë bezdisur.

Nëse keni zgjedhur:

Letrën 1 – Qetësohuni, e vetmja gjë që duhet të bëni është të qetësoheni pak. Mos u stresoni me gjëra të vogla dhe merrini më me sportivitet, sepse çdo gjë në jetë është e përkohshme.

Letrën 2 – Ky është momenti që të përgatiteni për këtë vit. Çfarë doni të ndryshoni? Jo çdo gjë dhe çdo njeri meriton shoqëri. Mendoni me kujdes.

Letrën 3 – Ky vit ka filluar por është ende koha që të bëni çfarë keni dëshiruar gjithë këta muaj. Guxoni, ndryshoni strategjinë tuaj, merrni një rrezik. Ndryshimi është zgjedhja që varet vetëm nga ju.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat