Nuk donte t'i blinte fustanin e ëndrrave për dasmë, “e masakrojnë” dhëndrin - Bota Sot
Nuk donte t'i blinte fustanin e ëndrrave për dasmë, “e masakrojnë” dhëndrin

Life style

Nuk donte t'i blinte fustanin e ëndrrave për dasmë, “e masakrojnë” dhëndrin

Më: 18 janar 2020 Në ora: 07:56
Ilustrim

Disa femra ëndërrojnë për ditën e martesës që kur janë të vogla dhe sigurohen që të marrin gjithmonë atë që duan.

Por për një nuse u zhgënjye për shkak të bashkëshortit të saj të ardhshëm.

E gjitha filloi kur dhëndri refuzoi ti merrte nuses merrte fustanin me vlerë 1 mijë paund. Burri bëri disa pyetje në "Reddit" duke shpresuar për disa këshilla, por postimi i bëri gjërat më keq.

Ai e akuzoi që sillej si fëmijë që hedh lodrën që nuk mund ta ketë, dhe menjëherë pas këtij komenti asgjë nuk shkon mirë.

Të dy ruajtën 10 mijë dollarë për ditën e madhe dhe shpenzuan 4 mijë dollarë për shpenzimet e dasmës. Gjërat morën një kthesë kur ai i sugjeroi të merrte një fustan me vlerë 38 paund.

Ai shkruajti: "E di që çdo gjë është e shtrenjtë dhe kur vjen puna të dasma, por nuk prisja që një fustan të bënte 950 dollarë, plus velloja 120 dollarë."

Kur pa reagimet e njerëzve që nuk ishte aspak normale veprimi i tij, burri vendosi ti kërkonte falje publike partneres.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat