Njerëzit tregojnë ç'ndjesi shijon më shumë se seksi - Bota Sot
Njerëzit tregojnë ç'ndjesi shijon më shumë se seksi

Life style

Njerëzit tregojnë ç'ndjesi shijon më shumë se seksi

Më: 18 janar 2020 Në ora: 08:20
Ilustrim

Padyshim që seksi është fantastik, por njerëzit kanë provuar që ka ca gjëra të tjera, që na bëjnë të ndihemi edhe më mirë. Cilat janë ato? Fillojmë:

1. Jastëkë dhe çarçafë të sapolarë! 

Të qëndrosh në një shtrat të pastër kur je i vdekur nga lodhja dhe s'të bëhet të ngrihesh më kurrë. Ç'ndjesi!

2. Ajo dita e papritur pushim!

Ti çohesh dhe nis të bëhesh gati gjithë përtesë për në punë, pastaj merr një mesazh që të thotë se je pushim!

3.Anullimi i planeve në moment të fundit

Ka ndjesi më të keqe?!

4. Kur po vdes të shkosh në tualet dhe më në fund shkon...

Oh, si prite kaq gjatë?!

5. Heqja e reçipetave pas një dite të gjatë

E keni provuar lirinë e vërtet?

6. Shokët, ata të vërtetët!

Të dalësh për t'u argëtuar me dikë që kënaqësh dhe të lejon të jesh 100% vetja, pa analiza dhe gjeste të shtirura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat