Si është gruaja perfekte në sytë e një burri? - Bota Sot
Si është gruaja perfekte në sytë e një burri?

Life style

Si është gruaja perfekte në sytë e një burri?

Më: 18 janar 2020 Në ora: 19:00
Foto ilustrim

Çfarë i tërheq burrat më së shumti te një grua? Janë disa tipare që ata i duan më së shumti dhe që i bëjnë gratë të parezistueshme dhe 11 prej tyre po jua sjellim më poshtë:

Gruaja e përkryer ka flokë ngjyrë kafe. Pra, biondet nuk janë më “in”, të paktën jo tek meshkujt që duan martesë apo lidhje të gjatë.

Gruaja e përkryer ka dhëmbë të bardhë dhe buzëqeshje të bukur: Për më tepër, ajo qesh me shakatë e partnerit të saj. A do të thotë kjo se meshkujve sot u mungon vetëbesimi dhe u duhet qeshja si konfirmim se janë me sens humori dhe të mençur?

Ka gjinj të mëdhenj: Kjo gjë është përmendur edhe më parë tek meshkujt.

Edhe këmbët janë të rëndësishme. Sa më të gjata, aq më mirë. Edhe këtë gjë e kemi ditur edhe më herët.

Në fund, ajo duhet të ketë shputa të vogla.

Sa u përket faktorëve tjerë, meshkujt kanë theksuar se gruaja e përkryer duhet të jetë dy deri në katër vjet më e re, e arsimuar, të ketë karriere të veten dhe të ardhura mundësisht stabile.

E si duhet të vishet? Në nuanca të ngjyrës së kuqe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat