Sot është dita e beqarëve, ja çfarë duhet të bëni sipas shenjës së horoskopit - Bota Sot
Sot është dita e beqarëve, ja çfarë duhet të bëni sipas shenjës së horoskopit

Life style

Sot është dita e beqarëve, ja çfarë duhet të bëni sipas shenjës së horoskopit

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 14:39
Foto ilustrim

Pas ditës së të dashuruarve, radhën  e ka dita e beqarëve. Për të gjithë ata që janë ´´single´´ sot është koha për të festuar. Nëse nuk dini çfarë të bëni, këtë jua thotë horoskopi: Ja çfarë duhet të bëni në ditën e beqarëve sipas shenjës tuaj të horoskopit:

Dashi

Tejkalo pritshmëritë e miqve të tu dhe organizo një darkë në shtëpinë tënde. Një sasi e palimituar vere dhe lojëra argëtuese bnuk mund të mungojnë.

Demi

Një ditë në spa është ideale për ty dhe shoqërinë tënde. Largo stresin në një vaskë me baltë dhe masazh relaksues.

Binjakët

Këtë vit, dita e beqarëve është vërtetë e rëndësishme për ty, pasi ke kaluar shumë peripeci për të marrë vesh se kush janë miqtë e tu të vërtetë. Shko në një lokal të veçantë dhe porosit disa gota për ta dhe mos harro tu thuash arsyet pse ata janë të rëndësishëm për ty.

Gaforrja

Koha që ti kalon me shpirtin tënd binjak shpesh mund të ndërhyjë në kohën që kalon me shoqërinë. Por sot është një ditë vetëm për ta. Ulu diku dhe dëgjo gjithçka që ata kanë për të të thënë.

Luani

Në vend që të kalosh një natë të çmendur në party, zgjidh diçka më të qetë kësaj here. Një lexim letrash tarot do të ishte tejet surprizues dhe argëtues për shoqërinë tënde.

Virgjëresha

Gjithmonë ke dashur të bësh një orë në një kurs që të mëson për formimin e buqetave. Tani është rasti juaj! Shoqëroje këtë kurs me një gotë verë me shoqërinë dhe do të kaloni një ditë të paharrueshme.

Peshorja

Kjo ditë është shumë e rëndësishme për ty, pasi ti jep shumë për shoqërinë tënde.Shkoni në një parukeri dhe trajtojeni veten dhe shoqërinë.

Akrepi

Njerëzit vijnë dhe ikin, por miqtë e vërtetë janë gjithmonë aty për ty. Merr një fundjavë të gjatë pushim dhe shko diku jashtë qytetit me shoqërinë tënde.

Shigjetari

Ftoji të gjithë në shtëpinë tënde për disa gota vere dhe tregime kujtimesh. DO të jetë një natë shumë prekëse për të gjithë.

Bricjapi

Edhe pse detyrimet e punës mund të të pengpjnë, vër shoqërinë në plan të parë këtë ditë. Dilni për një drekë të shijshme dhe ndani gjëra personale.

Ujori

Shoqëria ëshët gjithë jeta për ty dhe ti bën gjithçka për ta. Sot rolet ndërrohen dhe janë ata që të vënë ty në piedestal.

Peshqit

Ftoji shokët në shtëpi për një natë qetësuese në pizhame teksa shihni Netflix. Do të ndiheni të gjithë shumë mirë të nesërmen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat