Kishte ftuar dy persona nudo në emision/ Prezantuesja nuk i shpëton tundimit, ua ngul sytë në pjesët intime

Life style

Kishte ftuar dy persona nudo në emision/ Prezantuesja nuk i shpëton tundimit, ua ngul sytë në pjesët intime

Më: 14 mars 2020 Në ora: 07:41
Emisioni

Një emision televiziv i mëngjesit në një prej televizioneve britanike, kishte të ftuar në studio dy persona totalisht nudo.

Pam Fraser dhe Mark Bass ishin të ftuar në emisionin “This Moring” dhe vendosën për t’iu drejtuar një audience të tërë televizive, krejtësisht të zhveshur. Por drejtuesja e emisionit, Rochelle Humes i habiti të gjithë kur tha se nuk ia ndante dot sytë vendeve të tyre intime.

“Nuk duhet ta bëj, por nuk mundem të rri dot”, tha drejtuesja teksa i shikonte ngultas në pjesët intime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat