Prekëse: Një baba i cili iu afrua vdekjes nga koronavirusi, ka një mesazh për gruan dhe fëmijët

Life style

Prekëse: Një baba i cili iu afrua vdekjes nga koronavirusi, ka një mesazh për gruan dhe fëmijët

Nga: H.O. Më: 25 mars 2020 Në ora: 21:40
Matt Dockray

Një baba i cili iu afrua vdekjes pas rezultoj me koronavirus bëri nëj video prekëse për t'i thënë lamtumirë gruas dhe fëmijëve të tij.

Matt Dockray 39 vjeqari nga Wakefield është ende në një kujdes intensiv ndërsa pritet të vihet në një ventilator në spital./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat