Si do të duken pushimet verore këtë vit?

Life style

Si do të duken pushimet verore këtë vit?

Më: 29 maj 2020 Në ora: 15:55
Foto Ilustrim

Është gati verë dhe askush nuk e di se ku dhe kur mund të shkojë në pushime.

Pandemia e koronavirusit e ka futur në kaos sektorin e turizmit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat