Fundet deri tek kyçi i këmbës për verë 2020, ja disa modele për t’u kopjuar! - Bota Sot
Fundet deri tek kyçi i këmbës për verë 2020, ja disa modele për t’u kopjuar!

Life style

Fundet deri tek kyçi i këmbës për verë 2020, ja disa modele për t’u kopjuar!

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 12:08
Fundet deri tek kyçi i këmbës për verë 2020

Trendi i verës; fund i gjerë treçereksh me bel të lartë. Të ngushtë, apo prerje kove, fundet e kësaj vere kanë rikthyer modën e viteve 50’.

Funde të tilla me siguri i keni parë në fotografitë e nënave tuaja, ndaj nëse jeni me fat dhe gjeni ende nonjë të tillë në garderobën e mamit, vidhjani.

  Elementët që stilistët sugjerojnë për fundet deri pak mbi kyçin e këmbës, janë frudat, të çarat anash apo në mes, si dhe xhepat e mëdha.

Image
Fundet deri tek kyçi i këmbës për verë 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat