Rroba banjat më të mira për vogëlushët - Bota Sot
Rroba banjat më të mira për vogëlushët

Life style

Rroba banjat më të mira për vogëlushët

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 23:45
Foto ilustrim

Me një ton markash që lëshojnë koleksionet e tyre më të lezetshme të notit, gjetja e një kostum për veten tuaj do të jetë më e lehtë se kurrë këtë sezon.

Por gjetja e një rroba banje për vogëlushin tuaj, nga ana tjetër, nuk është detyrë e lehtë. Ndërsa është e rëndësishme që ata të duken bukur është edhe më e rëndësishme që ata të jenë të rehatshëm gjatë spërkatjes në pishinë dhe duke luajtur në rërë dhe— natyrisht — e mbrojtur nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB.

Gjetja e stileve që kontrollojnë të gjitha, mund të jetë një proces i gjatë, ndaj mund të inspiroheni nga modelet më poshtë:

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat