Në pritje të djalit, një grua në dhomë pikturoi diçka të veçantë - Bota Sot
Në pritje të djalit, një grua në dhomë pikturoi diçka të veçantë

Life style

Në pritje të djalit, një grua në dhomë pikturoi diçka të veçantë

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 00:59
Foto

Një grua nga Anglia për tri ditë arriti të pikturojë diçka të veçantë  për djalin e saj të cilin po pret ta lindë.

Sipas mediave të huaja, Rebeca dëshironte që kohën e saj të mbyllur ta kalonte duke bërë diçka.

Ajo kaloi orë të tëra duket pikturuar një hënë dhe skenë pylli, para ardhjes së djalit të saj në shtator.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat