Si të krijoni një galeri muri të denjë për Instagram - Bota Sot
Si të krijoni një galeri muri të denjë për Instagram

Life style

Si të krijoni një galeri muri të denjë për Instagram

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 13:53
Foto Ilustrim

Nuk është surprizë informacioni që galeritë në mure kanë një moment madhështie tani.

Në fakt, ato kanë popullaritet që nga fillimi i vitit të kaluar, të vendosura nga influencerët dhe njohësit e modës, nga aftësia e tyre për të sjellë së bashku printime dhe copa arti në mënyrën më elegante.

Krijimi i një galerie muri është një projekt i shkëlqyeshëm. Një galeri muri mund të shndërrojë një dhomë tërësisht, duke bërë një ndryshim të mirëpritur të personalitetit në hapësirën tuaj, pa qenë e nevojshme të kapni një furçë bojë ose të rinovoni plotësisht.

Kjo është gjithashtu mënyra e përsosur për të shtuar stilin tuaj personal në një pronë me qira, pasi që ju mund të shtoni vepra arti në muret tuaja pa shpenzime të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat