A jeni mjaft të guximshme për këtë trend? Meshkujt me siguri do të jenë të ngazëllyer - Bota Sot
A jeni mjaft të guximshme për këtë trend? Meshkujt me siguri do të jenë të ngazëllyer

Life style

A jeni mjaft të guximshme për këtë trend? Meshkujt me siguri do të jenë të ngazëllyer

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 20:08
Foto ilustrim

Në këto ditë të ngrohta dhe aktivitete të dashura verore, është momenti i vërtetë për përtëritje të gardërobës dhe natyrisht – rroba të reja banje

Jemi përpjekur që t’ju zbulojmë se çfarë ka në ofertë për këtë sezon.

Nuk jemi të sigurt që mu të gjitha damat do të marrin guximin që t’i hyjnë aventurës së quajtur “underboob trend”, i cili, në vend që të zbulojë dekoltenë, në të vërtetë zbulon gjoksin dhe pjesën e tyre të poshtme.

Blogistet e modës dhe influentistet për vete tashmë kanë siguruar nga ndonjë pjesë të këtillë, gjë që parashikojnë përhapjen masive të këtij trendi.

A do të jeni të gatshme që të zbuloni kaq shumë?

Një gjë është e sigurt – meshkujt do të jenë të ngazëllyer!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat