Harroni dekoltenë, këtë verë do të ekspozoni shpinën - Bota Sot
Harroni dekoltenë, këtë verë do të ekspozoni shpinën

Life style

Harroni dekoltenë, këtë verë do të ekspozoni shpinën

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 10:42
Këtë verë do të ekspozoni shpinën

Bluzat apo fustanet e hapura nga mbrapajanë rikthyer në modë dhe këtë verë.

Mund t’i gjeni në versione të mrekullueshme, elegante bazuar në kontrastin, dmth e mbyllur plotësisht në pjesën e përparme dhe me një hapje të madhe në pjesën e pasme.

Në të tjera, kurrizi zbukurohet me lidhëse, harqe, shirita të hollë dhe detaje të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat