Objekte të vjetra që fituan një jetë të re falë njerëzve të dobishëm - Bota Sot
Objekte të vjetra që fituan një jetë të re falë njerëzve të dobishëm

Life style

Objekte të vjetra që fituan një jetë të re falë njerëzve të dobishëm

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 16:39
Foto Ilustrim

Rindërtimi është shumë i rëndësishëm, pasi redukton mbeturinat tona dhe na kursen para.

Mund të na bëjë të ndihemi krenarë për aftësitë tona të punimit dhe për faktin se ne po bëjmë pjesën tonë për të shpëtuar ‘nënën natyrë’ derisa krijojmë objekte unike të një lloji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat