Shenjat më të zjarrta në dashuri këtë fundjavë, zbulojini - Bota Sot
Shenjat më të zjarrta në dashuri këtë fundjavë, zbulojini

Life style

Shenjat më të zjarrta në dashuri këtë fundjavë, zbulojini

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 06:45
Ilustrim

Astrologët thonë se për këtë fundjavë, katër shenja janë më me fat në dashuri.

Demi

Nuk është e zakonshme nga ana jote të përdoresh aparatin fotografik për të kapur momente të bukura kënaqësie.

Peshorja

Ekzaltoheni kur partneri juaj ju mbush me komplimente ndërsa jeni duke bërë dashuri me ëmbëlsi dhe pasion.

Ujori

Për të kënaqur dëshirat seksuale të partnerit tuaj, jeni të gatshëm të vishni gjithçka që ai kërkon prej jush.

Bricjapi

Kush komandon në seks? Burri apo gruaja? Këtë fundjavë do të ketë një shkëmbim të mrekullueshëm të roleve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat