Sekreti qëndron te pantallonat - Bota Sot
Sekreti qëndron te pantallonat

Life style

Sekreti qëndron te pantallonat

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 06:40
Foto ilustrim

Trend sërish në skenat botërore të modës janë bërë pantallonat me pjesë të zgjatur të këmbëve, të quajtura pantallonat “palazzo”

Edhe pse këto pantallona më mirë u rrinë femrave të gjata, edhe ato që janë më të shkurta mund t’i veshin me krenari, por në kombinim me take të përshtatshme dhe nëse i shkurtojnë pak.

Ekspertët i paralajmërojnë femrat që qepjen dhe strukturën t’i zgjedhin në bazë të ndërtimit të tyre trupor, ashtu që do të jenë të gatshme të ecin nëpër rrugët e qytetit dhe të tërheqin vëmendje.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat