Karrige për njerëzit që duan të qëndrojnë ulur këmbëkryq - Bota Sot
Karrige për njerëzit që duan të qëndrojnë ulur këmbëkryq

Life style

Karrige për njerëzit që duan të qëndrojnë ulur këmbëkryq

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 12:56
Foto Ilustrim

Ulja në këtë mënyrë për një kohë të gjatë shpesh mund t’i lëndoj këmbët tuaja, për shkak të rrjedhës së kufizuar të gjakut.

Por, mos u shqetësoni nëse pëlqeni këtë mënyrë të uljes, pasi ka njerëz që punojnë pa u lodhur për të lehtësuar jetën tonë të përditshme në çdo mënyrë të mundshme! Më në fund, ka një karrige që do të bëjë uljen këmbëkryq shumë më relaksuese dhe më pak të dhimbshme!

Krijimi i zgjuar i njohur si ‘Soul Seat ‘nga kompania amerikane Ikaria Design ofron një dizajn unik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat