Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti del në park për të bërë seks - Bota Sot
Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti del në park për të bërë seks

Life style

Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti del në park për të bërë seks

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 23:05
Çifti dalin në park për të bërë seks

Si duket ky çift nuk arriti të përmbajë veten, ata u kapën në  një park duke bërë seks në mes  të pandemisë së koronavirusit.

Një grua e cila kaloi aty pranë i pa ata, dhe vendosi t’i filmonte për rreth 13 sekonda.

The Sun tha që kjo vjen vetëm disa ditë pasi një çift tjetër u filmua duke bërë seks oral në pamje të qartë të njerëzve në një ndërtesë apartamentesh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat