Trendet vjeshtore të çantave të cilat duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj - Bota Sot
Trendet vjeshtore të çantave të cilat duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj

Life style

Trendet vjeshtore të çantave të cilat duhet t’i keni patjetër në gardërobën tuaj

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 14:23
Foto Ilustrim

Gati për blerjen e një çante të re? Me vjeshtën afër është koha e duhur për të bërë blerje, të cilat janë të duhurat edhe për stinën e ardhshme.

Nëse jeni një person i fiksuar me çantat, zemra juaj mund të ketë ‘kapërcyer një rrahje’ vetëm duke menduar për të gjitha çantat e mrekullueshme që mund të bëhen tuajat.

Çantat trendi do përmbajnë zinxhirit të trashë, forma gjeometrike, tekstile me tegela dhe shumë forma të tjera.

Këto çanta janë trendi i duhur për vjeshtën, por mund të filloni t’i blini tani, pasi ato janë mahnitëse dhe do të duken në trend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat