Renditja e shenjave të zodiakut nga ato që kanë më shumë fat gjatë verës 2020, tek ato që kanë më pak

Life style

Renditja e shenjave të zodiakut nga ato që kanë më shumë fat gjatë verës 2020, tek ato që kanë më pak

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 19:04
Ilustrim

Jemi në periudhën më të bukur të vitit, në sezonin e çiftëzimit, të pasionit, e diellit në lëkurë dhe puthjeve nën yje! Po kush do të jenë shenjat më me fat të zodiakut për verën e 2020-ës dhe kush do të duhet të presë pak më gjatë për të parë ndryshimet?

Renditja e shenjave më me fat të zodiakut për verën e 2020-ës

Gaforrja

Më në fund diçka fillon të lëvizë për shenjën e Gaforres. Një shenjë që ka përjetuar momente të vështira dhe veçanërisht të lodhshme për shkak të kundërshtimit të Jupiterit. Epo miq të Gaforres, gjërat më në fund po fillojnë të ndryshojnë për ju dhe përveç që do të jetoni një verë përrallore nga pikëpamja sentimentale, do të vijnë lajme të mira në lidhje me vendin e punës.

Binjakët

Venusi vazhdon të mbajë sytë nga ju miq të dashur të shenjës së Binjakëve dhe kjo do të thotë që takimet e reja do të favorizohen dhe nuk përjashtohen disa dashuri me shikim të parë. Për ata që tashmë jetojnë një marrëdhënie në çift, disa lajme të vogla do të ringjallin marrëdhënien. Një verë pozitive edhe për sa i përket punës!

Peshqit

Edhe për ju, miq të shenjës së Peshqve, një verë me fat në dashuri. Beqarët mund të gjejnë përfundimisht shokun e tyre të shpirtit, ndërsa çiftet do të përjetojnë momente pasioni dhe romance të fortë. Periudhë pozitive edhe për financat tuaja, por kini kujdes që të mos e tejkaloni me shpenzimet tuaja!

Bricjapi

Ndër shenjat më me fat të verës 2020 ne gjejmë gjithashtu të lindurit nën shenjën e Bricjapit. Mjedisi i punës, për të realizuar ato projekte që keni dashur prej kohësh është veçanërisht i favorizuar. Do të ketë lajme të mira në dashuri!

Peshorja

Një verë pozitive për ju që keni lindur nën shenjën e Peshores, edhe pse “kthimi” i një personi në jetën tuaj do të krijojë dyshime dhe konfuzion për ju, yjet sugjerojnë që të shikoni përpara. Dyert e mbyllura duhet të mbahen të mbyllura, ndërsa ato drejt së ardhmes duhet të hapen gjerësisht.

Akrepi

Lajmet e punës do të vijnë gjatë verës. Ju keni kohë që i prisni dhe më në fund do të shihni ato ndryshime që keni kërkuar gjatë disa muajve të fundit. Ndoshta dashuria do të kalojë në plan të dytë për pak kohë, por nga fundi i verës do të kompensoni kohën e humbur.

Dashi

Dialogu dhe durimi do t’ju bëjnë të zgjidhni, gjatë verës, ato probleme që keni grumbulluar gjatë sezonit të kaluar. Nuk do të jetë një kohë e fishekzjarresh, por do të ndiheni shumë më të qetë dhe në paqe me veten tuaj.

Demi

Një verë konfirmimesh dhe më në fund do të shijoni frytet e asaj që keni mbjellë në muajt e mëparshëm. Në dashuri do të gjeni vrull dhe pasion dhe relaksimi i duhur do t’ju bëjë më të qetë dhe të disponueshëm.

Virgjëresha

Një verë e destinuar për punë, për të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës. Relaksi dhe pushimi do të duhet të presin, problemet që duhet të zgjidhen do të kenë përparësi mbi gjithçka tjetër. Por mos u shqetësoni, kjo periudhë nuk do të zgjasë shumë!

Ujori

Zhgënjimet e fundit sentimentale ose afektive nuk do t’ju lejojnë ta përjetoni plotësisht verën. Do keni pak dëshirë për takime të reja dhe jetë shoqërore. Përdoreni këtë periudhë për të reflektuar dhe sqaruar vetveten se çfarë dëshironi në të vërtetë dhe atë që ju meritoni me të vërtetë.

Luani

Një verë pa fishekzjarre, por për më tepër jo e keqe. Puna dhe disa vështirësi familjare do t’ju marrin kohë. Qetësohuni dhe mos e humbni buzëqeshjen tuaj, rregulloni gjithçka që duhet të rregullohet dhe përgatituni të përjetoni një vjeshtë plot me lajme.

Shigjetari

Ndryshimet që do të ndodhin gjatë verës do t’ju zhvendosin, sepse ato do të kërkojnë gjithë angazhimin dhe përqendrimin tuaj. Pushimi, relaksimi dhe argëtimi duhet të shtyhen për në shtator.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat