10 shenja që tregojnë se ju jeni një ‘shërues’ - Bota Sot
10 shenja që tregojnë se ju jeni një ‘shërues’

Life style

10 shenja që tregojnë se ju jeni një ‘shërues’

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 16:08
Ilustrim

Të jesh një ‘shërues’ është një dhuratë dhe një mallkim në të njëjtën kohë. Por çfarë do të thotë kjo? Shumë gjëra. E cilat janë këto, zbulojini më poshtë.

Unik Portal ju sjellë 10 shenja që ju keni aftësi shëruese ndaj të tjerëve.

1. Ju ndjeni dhimbjen e të tjerëve dhe jeni tejet empatik.

2. Keni vërejtur që të huajt zakonisht ndajnë sekretet e tyre me ju, dhe hapin zemrat e tyre.

3. Shihni ëndrra shumë shpesh.

4. Ju duhet t’ju ndihmoni njerëzve, nuk shihni ndonjë rrugë tjetër.

5. Nuk mund të duroni turmat e njerëzve, dhe ndiheni të dërrmuar nga to.

6. Jeni mjaft senzitiv dhe emocional.

7. Jeni një njeri shpirtëror.

8. Vuani nga ankthi se sulmet e panikut.

9. Keni vuajtur nga depresioni.

10. Mund të ndjeni energjinë e të tjerëve, sidomos nëse është negative.

A jeni një ‘shërues’?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat