Britney Spears ka vendosur, fytyra pa grim, është rruga e duhur që ajo do të ndjekë

Life style

Britney Spears ka vendosur, fytyra pa grim, është rruga e duhur që ajo do të ndjekë

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 12:32
Britney Spears

Nëse keni ndjekur Britney Spears në mediat sociale, jeni të vetëdijshëm për tre gjërat që ajo njihet këto ditë: lëvizjet e saj të vallëzimit, mesazhet inspiruese dhe penelin.

Por, duket se një nga tre gjërat po ndryshon (mos u shqetësoni, nuk është vallëzimi i saj). Duket se Spears, ka vendosur të heq dorë nga grimi.

Më 20 korrik, ylli i muzikës pop postoi një fotografi në Instagram-in e saj duke treguar një pamje të re.

Spears kishte flokët e saj të kapura në një bisht të çrregullt. Ajo tregoi pamjen e saj të re, të butë, duke larguar të gjithë grimin dhe duke vendosur vetëm rimel. Ajo tregoi pse po zgjedh këtë pamje.

“Kush do ta kishte menduar?!?! Pas gjithë kësaj kohe në jetën time, tani po mësoj se pamja pa grim është rruga e duhur …. dua të them … një grim i vogël është argëtues, por pasi kalova kaq shumë kohë në karrige flokësh dhe kozmetikë për dukjen e përsosur …. Unë mendoj se një pamje natyrale është mënyra e duhur…. kjo ju bën të dukeni si më të rinj dhe shumë më mirë!!!! ” Ajo i dha fund shkrimit të saj duke pranuar se ende ka një produkt kozmetikë që ka përdorur; “Pssss PO …. E di që kam rimel në këtë foto!!!!”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat