Njihuni me Joan MacDonald: 73-vjeçarja fanatike e fitnesit - Bota Sot
Njihuni me Joan MacDonald: 73-vjeçarja fanatike e fitnesit

Life style

Njihuni me Joan MacDonald: 73-vjeçarja fanatike e fitnesit

Më: 24 korrik 2020 Në ora: 16:08
Joan MacDonald

Shumë prej nesh mund të kërkojnë frymëzim për një jetë më të mirë – dhe për arritjen e trupit të përsosur.

Nëse nuk e keni gjetur ende frymëzimin, nuk keni pse të kërkoni më tej, sepse Joan MacDonald është inspirimi që ju nevojitet për të hequr qafe kilogramët shtesë.

Tre vjet më parë, Joan MacDonald vizitoi mjekun dhe i tha se shëndeti i saj po përkeqësohej me shpejtësi. MacDonald kishte në ilaçe të shumta për presionin e lartë të gjakut dhe kolesterolin e lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat